RNC55J6652DSBSL65
MFR.Part #
RNC55J6652DSBSL65
JLCPCB Part #
C3540292
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors