RNC55J6192BSRSL65
MFR.Part #
RNC55J6192BSRSL65
JLCPCB Part #
C3528441
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors