RNC55J6041BSRE8
MFR.Part #
RNC55J6041BSRE8
JLCPCB Part #
C3494010
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors