RN65D8662FRSL
MFR.Part #
RN65D8662FRSL
JLCPCB Part #
C1797325
Description
-65℃~+175℃ 500mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors