RNC55J5831BSRE6
MFR.Part #
RNC55J5831BSRE6
JLCPCB Part #
C1815588
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors