RER70F2R00RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F2R00RCSL
JLCPCB Part #
C1573384
Package
Plugin
Description
20W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance