RNC55J5621BMR36
MFR.Part #
RNC55J5621BMR36
JLCPCB Part #
C3446411
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors