ERC554K1700BHEB500
MFR.Part #
ERC554K1700BHEB500
JLCPCB Part #
C3406201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS