RNC55J53R0BSBSL
MFR.Part #
RNC55J53R0BSBSL
JLCPCB Part #
C1457490
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors