RNC55J5363FMRE8
MFR.Part #
RNC55J5363FMRE8
JLCPCB Part #
C3366806
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors