RLR32C5110FRRE7
MFR.Part #
RLR32C5110FRRE7
JLCPCB Part #
C3372501
Description
-65℃~+150℃ 1W 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors