RNC50J7873BSB1431
MFR.Part #
RNC50J7873BSB1431
JLCPCB Part #
C3570084
Description
-65℃~+175℃ 100mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors