RNC55J5112DSB14
MFR.Part #
RNC55J5112DSB14
JLCPCB Part #
C1452193
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors