CMF5015R400FKRE
MFR.Part #
CMF5015R400FKRE
JLCPCB Part #
C3425479
Description
-55℃~+175℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors