RNC55J4991BRRE6
MFR.Part #
RNC55J4991BRRE6
JLCPCB Part #
C3485916
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors