RNC55J4990BSR36
MFR.Part #
RNC55J4990BSR36
JLCPCB Part #
C1813715
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors