RNC55J4871FRR36
MFR.Part #
RNC55J4871FRR36
JLCPCB Part #
C3508223
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors