RNC55J4752BPB14
MFR.Part #
RNC55J4752BPB14
JLCPCB Part #
C1455142
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors