RNC55H1741BRRE665
MFR.Part #
RNC55H1741BRRE665
JLCPCB Part #
C3456358
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors