RNC55J4642BSR36
MFR.Part #
RNC55J4642BSR36
JLCPCB Part #
C1813686
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors