RN55E1691BBSL
MFR.Part #
RN55E1691BBSL
JLCPCB Part #
C1426653
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors