RNC55J4593DRRSL65
MFR.Part #
RNC55J4593DRRSL65
JLCPCB Part #
C3554197
Description
-65℃~+175℃ 125mW 459kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors