RNC55J4592BSRE6
MFR.Part #
RNC55J4592BSRE6
JLCPCB Part #
C3391527
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors