Y0007171R000B0L
MFR.Part #
Y0007171R000B0L
JLCPCB Part #
C1463935
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 171Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors