RNC55J4023DSB14
MFR.Part #
RNC55J4023DSB14
JLCPCB Part #
C1461017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors