RNC55J4220FRRE7
MFR.Part #
RNC55J4220FRRE7
JLCPCB Part #
C3356311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors