RNC55J4022DSRE665
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J4022DSRE665
JLCPCB Part #
C3560952
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors