Y006510R0000A9L
MFR.Part #
Y006510R0000A9L
JLCPCB Part #
C1494472
Description
-55℃~+150℃ 10W 10Ω ±0.05% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS