RNC55J3970DSRE7
MFR.Part #
RNC55J3970DSRE7
JLCPCB Part #
C3452830
Description
-65℃~+175℃ 125mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors