RNC55J3831FMR36
MFR.Part #
RNC55J3831FMR36
JLCPCB Part #
C3467286
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors