RNC55J37R0BSBSL
MFR.Part #
RNC55J37R0BSBSL
JLCPCB Part #
C6407818
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors