RNC50J37R0BSBSL
MFR.Part #
RNC50J37R0BSBSL
JLCPCB Part #
C1470095
Description
-65℃~+175℃ 100mW 37Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors