RNC55J3793BSRE7
MFR.Part #
RNC55J3793BSRE7
JLCPCB Part #
C3446273
Description
-65℃~+175℃ 125mW 379kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors