RN65D4022FRSL
MFR.Part #
RN65D4022FRSL
JLCPCB Part #
C3429714
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors