RNC55J3650BSRE865
MFR.Part #
RNC55J3650BSRE865
JLCPCB Part #
C3547258
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors