RNC55J35R7BSRSL
MFR.Part #
RNC55J35R7BSRSL
JLCPCB Part #
C1820646
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors