SMBJ48CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ48CA-M3/52
JLCPCB Part #
C3706346
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS