RNC55J3402BSR3665
MFR.Part #
RNC55J3402BSR3665
JLCPCB Part #
C3516829
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors