RNC55J3332BSRE7
MFR.Part #
RNC55J3332BSRE7
JLCPCB Part #
C3501969
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors