PNM0805E1003JBT0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PNM0805E1003JBT0
JLCPCB Part #
C3942638
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount