RNC55J3013BRRE6
MFR.Part #
RNC55J3013BRRE6
JLCPCB Part #
C3354018
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors