RNC55J3013BRRE5
MFR.Part #
RNC55J3013BRRE5
JLCPCB Part #
C3415159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors