RNC55J3011FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J3011FRRSL
JLCPCB Part #
C1811600
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors