CMF5516K200FHRE
MFR.Part #
CMF5516K200FHRE
JLCPCB Part #
C1392817
Description
-55℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors