RNC55J3010FSB14
MFR.Part #
RNC55J3010FSB14
JLCPCB Part #
C3561717
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors