RNC55J2873BRRSL
MFR.Part #
RNC55J2873BRRSL
JLCPCB Part #
C1821398
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors