RNC55J2872DSB1465
MFR.Part #
RNC55J2872DSB1465
JLCPCB Part #
C3554259
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors