RNC55J2741FRR36
MFR.Part #
RNC55J2741FRR36
JLCPCB Part #
C3457439
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors