RNC55J2741BSRE6
MFR.Part #
RNC55J2741BSRE6
JLCPCB Part #
C3573007
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors