RNC55J2701BSRE6
MFR.Part #
RNC55J2701BSRE6
JLCPCB Part #
C3499448
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors